ENGLISH DEUTSCH MAGYAR

NÉV:

RÉSZLETEK Kibédi Ervin: Emlék
2011. március 9.
Alapítványunk elsősorban gyepmesteri telepek altatásra váró kutyáinak mentését végzi. Milyen érzésekkel és gondolatokkal a szívünkben tesszük ezt? Miért gondoljuk azt, hogy ez a legnemesebb cselekedetek egyike?

Sokan és sokat beszéltek már erről és még nagyon sokan és nagyon soká fognak. Kibédi Ervin sorainál azonban, senki sem fogalmazta meg ezt az érzést szebben és ékesebben.

Kérjük ismerkedjen meg ezzel a csodálatos verssel VENCZEL VALENTIN tolmácsolásában. Hangmérnök FARKAS MÁTÉ TAMÁS.

RÉSZLETEK Tenyésztő vagy szaporító? Magyarország 2013
2013. február 13.
Egy szerelő munkája során olyan állattartási körülményeket tapasztalt, amely aggodalomra adott okot, ezért bejelentette az Országos Állatvédőrség Alapítvány vizsgálati csoportjának, mi pedig a rendőrséget értesítettük, miután a környezettanulmány alapján megalapozottnak tűnt a bejelentés. A hölgy valaha hivatásos tenyésztő volt, bár a tartási körülmények bizonyára akkor sem voltak megfelelőek.